NeconX

NECONX to opatentowany przenośny system służący do eliminowania mikroorganizmów w zbiornikach na wodę w samochodach kempingowych, na jachtach, polach namiotowych jak i w domkach letniskowych.

Neconx idealnie nadaje się do domu jako źródło zjonizowanej wody służącej do dezynfekcji pomieszczeń, odzieży, naczyń, jak i do walki z chorobami grzybiczymi takimi jak wszelkie grzybice stóp, paznokci i skóry.

System ten w 100% eliminuje wszelkie patogeny (E.coli, pseudomonads i legionellę jak i algi i grzyby). Przez długi okres utrzymuje w biologicznej czystości wodę w zbiornikach i rurach, niezależnie od temperatury i innych czynników klimatycznych.

Smaczna woda pozostaje świeża przez wiele miesięcy i jest w 100% czysta chemicznie. Nie jest konieczna okresowa obsługa zbiorników wodnych co zdecydowanie obniża koszty eksploatacji. Dokładny opis tutaj NECONX.

Dzięki małej masie i możliwości elastycznego podłączenia, system NECONX jest idealnym rozwiązaniem w podróży, gdy potrzebujemy napełnić zbiornik, lub zdezynfekować pewien obszar.

Małe rozmiary i wysoka funkcjonalność w postaci własnego bateryjnego zasilania umożliwia korzystanie z urządzenia w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu prostej automatyki urządzenie rozpoczyna działanie jak tylko nastąpi przepływ wody.

Przenośny system oczyszczania wody