Zastosowanie systemu uzdatniania wody - Necon Polska

Jesteś tutaj: Home / Zastosowanie
[ess_grid alias=”zastosowanie-necon”]

Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, systemy firmy Necon w niezwykle łatwy i zarazem bezpieczny sposób oczyszczają wodę, uzdatniając ją do codziennego użytkowania. Uwierz – woda nie musi być chlorowana, ozonowana, czy poddawana jakiejkolwiek innej obróbce, by być czysta, zdrowa i przyjazna dla Twojej skóry.

Uniwersalność

Nasze produkty przy pomocy tych samych urządzeń (odpornych na skład chemiczny wody i dostosowanych do każdego rodzaju instalacji), doskonale chronią wszystkie obiekty jej gromadzenia i przepływu (o przepływie 0,2l/min – 60m3/h), takie jak baseny, aquaparki. Z ogromnym powodzeniem sprawdzają się także w innych instytucjach – biurach, szpitalach, gospodarstwach rolnych i ośrodkach przemysłowych. Co jednak najważniejsze, Necon gwarantuje Państwu prosty dostęp do zdrowej, czystej wody również w Państwa domach i mieszkaniach.

Oszczędność

Nasze urządzenia działają w sposób niezwykle oszczędny, pobierając minimalną ilość prądu (do 8A/120W na każdą zainstalowaną elektrodę, średnie godzinowe zużycie prądu na każdą z elektrod wynosi zaś około 50W) i dbając tym samym o budżet naszych Klientów. Ponadto, systemy Necon są zaprojektowane jako niezależne jednostki dezynfekcyjno-uzdatniajace, dzięki czemu stały się idealnym rozwiązaniem zarówno dla obiektów nowych, jak i tych już istniejących (bez konieczności wymiany starej instalacji na nową!). Raz zainstalowany przez nas system działa automatycznie, a w połączeniu z zespołem filtrującym wymaga jedynie minimalnej konserwacji.

Skuteczność

Woda zjonizowana przy pomocy naszych systemów świetnie nadaje się do oczyszczania różnego rodzaju pomieszczeń oraz dezynfekowania odzieży. Dzięki stałemu rozwojowi technologii, przeprowadzanym przez nas badaniom i zastosowaniu szeregu nowych rozwiązań, dodatkowo udało nam się obniżyć koszty produkcji – i tym samym zwiększyć dostępność naszych wyrobów na rynku. Czas pracy naszych systemów jest programowany. W trakcie użytkowania, wszystkie procedury są administrowane przez naciśnięcie przycisków na panelu elektronicznego sterownika. Zalecamy jedynie płukanie filtra, jednak po zamontowaniu samoczyszczącego systemu „backwash system” płukanie takie nie jest konieczne.

Bezpieczeństwo

Nasze sposoby uzdatniania wody całkowicie pozbawione są użycia szkodliwych związków chemicznych (takich jak chlor czy ozon), których miejsce zastąpiły jony miedzi i srebra o właściwościach leczniczych. Skutecznie likwidują chorobotwórcze wirusy, grzyby, algi i glony, zapobiegają obecności m.in. bakterii Legionelli w wodzie (chroniąc nas tym samym przed zakażeniem niezwykle uciążliwą legionellozą, nazywaną potocznie „chorobą legionistów”) i dbają o bezpieczeństwo naszej skóry.

Inwestując w niepowtarzalne technologie i opatentowane rozwiązania, produkty firmy Necon eliminują wszystkie zagrożenia, a woda w każdym zbiorniku czy basenie jest zdrowa, jedwabiście gładka, pozbawiona przykrego „chemicznego” zapachu i krystalicznie czysta.