Uzdatnianie wody w basenach, uzdatnianie wody w spa | Necon Polska

Dezynfekcja i oczyszczanie wody w basenie

Systemy firmy Necon w głównej mierze przeznaczone są dla wodnych obiektów użytku publicznego i prywatnego, takich jak: baseny (o powierzchni dużej lub małej), SPA, aquaparki i uzdrowiska. Dzięki ogromnej odporności na czynniki zewnętrzne – temperaturę i skład chemiczny wody, systemy Necon są także idealnym rozwiązaniem dla basenów termalnych. Dodatkowo, dotychczas popularną (i niezwykle szkodliwą!) metodę oczyszczania zbiorników przy pomocy środków chemicznych (uzdatnianie wody poprzez ozonowanie, chlorowanie, flokulowanie), zastąpiliśmy innowacyjnym połączeniem jonów miedzi i srebra o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych, likwidując przy tym wszystkie chorobotwórcze mikroorganizmy zawarte w wodzie. Dzięki temu Państwa kąpiel służyć będzie nie tylko relaksacji czy dbałości o sylwetkę, ale również przyczyni się do doskonałego stanu Państwa skóry.

Firma Necon Polska, posiada w ofercie rozwiązania dla basenów o każdych rozmiarach
Nasze urządzenia mogą dezynfekować i uzdatniać wodę w: wannach z hydro-masażem, obiektach ogrodowych, basenach prywatnych, publicznych, aquaparkach, termach bez względu na ich kubaturę.

Ze względu na to że, jony miedzi i srebra są naturalnymi flokulantami, i nie wymagają odpowiednich poziomów pH – możemy wyeliminować stosowanie środków chemicznych, przy uzdatnianiu i dezynfekcji wody.

Systemy Necon przeznaczone są dla takich wodnych obiektów, jak baseny, SPA, aquaparki czy uzdrowiska

Zobacz inne zastosowania systemu Necon

[ess_grid alias=”zastosowanie-necon”]