Uzdatnianie wody dla szpitali bez chloru | Necon Polska

Jesteś tutaj: Home / Zastosowanie / Służba zdrowia

Profesjonalne oczyszczanie wody

W miejscach dużych skupisk ludzkich i tam, gdzie używane są duże zbiorniki wodne bardzo łatwo o namnażanie bakterii legionella oraz grzybów. Medycyna zna około 100 rodzajów tych chorobotwórczych organizmów, powodujących trudne do wyleczenia, często nawracające dolegliwości – zarówno u ludzi, jak i zwierząt. Nieleczone zakażenia bakterią legionelli lub grzybami prowadzą do poważnych powikłań, z którymi często borykamy się do końca życia. Wszystkich tych problemów można uniknąć, stawiając na profesjonalne oczyszczanie i uzdatnianie wody bez chloru.

Dezynfekcja wody przy pomocy jonów srebra

Systemy uzdatniania wody, które oferujemy to doskonała propozycja dla szpitali i innych miejsc, gdzie gromadzeni są pacjenci. Wszystko oparte jest o procesy chemiczne z udziałem jonów srebra i miedzi – bez niebezpiecznego dla zdrowia chloru. Woda poddana takiemu procesowi jest wolna od nieprzyjemnego zapachu, a co najważniejsze – higienicznie czysta – pozbawiona bakterii legionella lub innych drobnoustrojów. Oferowany sposób dezynfekcji jest przyjazny osobom z chorobami skóry oraz noworodkom czy małym dzieciom.

Oczyszczanie wody dla szpitali bez chloru

Szpitale i kliniki to miejsca, gdzie zakażenie bakteriami legionella utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. By zapewnić bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i personelowi, warto zaopatrzyć się w sprawdzony system uzdatniania wody, dzięki któremu możliwe jest usuwanie tych drobnoustrojów. Jak się okazuje – jej oczyszczanie można wykonać skutecznie także bez użycia chloru. W NECON znajdziesz profesjonalne urządzenia, gwarantujące skuteczne zwalczanie bakterii legionella oraz innych drobnoustrojów. Zainwestuj w zdrowie!

Nowoczesna technika w służbie uzdatniania wody

W systemach NECON do uzdatniania wody znajdziesz zaawansowaną technologię, w której wykorzystaliśmy działanie jonów srebra oraz miedzi. Ich właściwości dezynfekujące są znane i cenione od stuleci. Oferowane urządzenia idealnie nadają się do uzdatniania wody bez chloru. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą i chcesz dowiedzieć się więcej – serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Nasze urządzenia gwarantują wodę wolną od grzybów, które powodują legionellozę i inne choroby grzybiczne

Zobacz inne zastosowania systemu Necon