Uzdatnianie wody dla szpitali bez chloru | Necon Polska

Jesteś tutaj: Home / Zastosowanie / Służba zdrowia

Zwalczanie legionella, leczenie grzybicy

Legionelloza i choroby grzybicze są najczęściej występującymi chorobami zakaźnymi skóry oraz narządów wewnętrznych. Wywoływane są przez około 100 gatunków grzybów, powodujących liczne problemy i dolegliwości zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Ich leczenie trwa bardzo długo i istnieje duże ryzyko nawrotów. Nie leczone zaś mogą doprowadzić do poważnych powikłań, będących zagrożeniem dla naszego życia.

Zjonizowana cząsteczkami miedzi i srebra woda, którą gwarantują nasze urządzenia, skutecznie eliminuje wszelkie powyżej opisane schorzenia oraz likwiduje szczepy Legionella, co ma istotny wpływ na stan zdrowia naszych Klientów i zdecydowaną poprawę jakości życia (nawet w miejscach potencjalnego zagrożenia zakażeniem, takiego jak klinika czy szpital). Jest również doskonałym orężem do walki z chorobami o podłożu wirusowo-bakteryjnym.

Dodatkowo, nasz przenośny mały system Neconx idealnie nadaje się do użytku domowego, jako źródło doskonale oczyszczonej wody. Zależnie od potrzeb, powodzeniem może więc ona posłużyć Państwu do dezynfekcji pomieszczeń, odzieży i instalacji przepływu wody (eliminacja pałeczek Legionella i innych mikroorganizmów w wodzie!).

Urządzenia idealnie nadają się do dezynfekcji systemu wodnego w fotelach dentystycznych.

Nasze urządzenia gwarantują wodę wolną od grzybów, które powodują legionellozę i inne choroby grzybiczne

Zobacz inne zastosowania systemu Necon

[ess_grid alias=”zastosowanie-necon”]