Uzdatnianie wody bez chloru | Necon Polska

Uzdatnianie wody

Woda w takich miejscach jak szpitale, baseny, SPA, hotele czy inne ośrodki użyteczności publicznej musi spełniać określone wymogi sanitarne. Właśnie dlatego tak ważną rolę odgrywa odpowiedni system uzdatniania wody. Prawidłowa dezynfekcja pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa jej spożywania i ogólnego użytku. Necon Polska jako doświadczony dystrybutor systemów uzdatniania wody oferuje najwyższej klasy urządzenia odpowiadające m.in. za usuwanie z niej bakterii Legionella.

Oczyszczanie wody bez chloru

Linia naszych produktów z serii NEC-1000 jest rezultatem ponad dziesięciu już lat badań, a także wielu doświadczeń. Dzięki temu jest ona idealnie dostosowana do procesu uzdatniania i dezynfekcji wody w hotelach, SPA, basenach, ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, ujęciach wody czy gospodarstwach domowych. Badania laboratoryjne potwierdzają, że systemy serii NEC-1000 doskonale niszczą wszelkiego rodzaju bakterie, wirusy, algi, glony, grzyby i pleśnie. Odpowiedzialne są one także za zwalczanie nawet tych najbardziej groźnych, do których należy m.in. szczep zakaźnej bakterii Legionella pneumophila.

Sprawdzony system uzdatniania wody

Tym samym firma Necon gwarantuje, iż wyprodukowane przez nią (na terenie Niemiec) systemy i urządzenia uzdatniania wody posiadają najwyższą jakość, skuteczność, jak również niezawodność. Zdezynfekowana oraz uzdatniona przez nie woda spełnia wszelkie, ustanowione przez polskie prawo, normy pod względem bakteriologicznym. Jest zatem w pełni zdatna do codziennego użytkowania oraz picia. Nasze systemy uzdatniania wody to gwarancja bezpieczeństwa dla zdrowia i życia.

Technologia uzdatniania wody

  • Zasilany prądem system dezynfekcji i uzdatniania w prosty sposób monitoruje linię przepływu wody.
  • Proces dezynfekcji i uzdatniania wody rozpoczyna swoje działanie natychmiast po odkręceniu zaworu, kurka itp. powodującego jej przepływ.
  • System pracuje w pełni automatycznie i niemalże nie wymaga obsług i konserwacji.

Linia produktów z serii NEC-1000 jest dostosowana do procesu uzdatniania i dezynfekcji wody w hotelach, ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, gospodarstwach domowych i ujęciach wody

Zobacz inne zastosowania systemu Necon