Uzdatnianie wody bez chloru | Necon Polska

Uzdatnianie wody

Linia naszych produktów z serii NEC-1000 jest rezultatem ponad dziesięciu już lat badań i wielu doświadczeń. Dzięki temu jest ona idealnie dostosowana do procesu uzdatniania i dezynfekcji wody w hotelach, ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, ujęciach wody i gospodarstwach domowych. Badania laboratoryjne potwierdzają, że systemy serii NEC-1000 doskonale niszczą wszelkiego rodzaju bakterie, wirusy, algi, glony, grzyby i pleśnie – także te najbardziej groźne, do których należy szczep zakaźnej bakterii Legionella pneumophila. Tym samym firma Necon gwarantuje, iż jej wyprodukowane przez nią (na terenie Niemiec) systemy i urządzenia posiadają najwyższą jakość, skuteczność i niezawodność. Zdezynfekowana i uzdatniona przez nie woda spełnia wszelkie, ustanowione przez polskie prawo, normy pod względem bakteriologicznym. Jest zatem w pełni zdatna do codziennego użytkowania i picia.

Technologia uzdatniania wody

  • Zasilany prądem system dezynfekcji i uzdatniania w prosty sposób monitoruje linię przepływu wody.
  • Proces dezynfekcji i uzdatniania wody rozpoczyna swoje działanie natychmiast po odkręceniu zaworu, kurka itp. powodującego jej przepływ.
  • System pracuje w pełni automatycznie i niemalże nie wymaga obsług i konserwacji.

Linia produktów z serii NEC-1000 jest dostosowana do procesu uzdatniania i dezynfekcji wody w hotelach, ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, gospodarstwach domowych i ujęciach wody

Zobacz inne zastosowania systemu Necon

[ess_grid alias=”zastosowanie-necon”]